OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Yemek Sepeti Hediyeleri

yemek-sepeti-hediye-kuponlari-nasil-kazanilir

yemek-sepeti-hediye-kuponlari-nasil-kazanilir Yemek sepeti günümüzün en çok kullanılan sitelerinden biri. Onun sayesinde bir çok kişinin (özellikle de çalışan kesimin) karnı doymakta.

Yemek sepetinden alışveriş yaptıktan sonra bildiğiniz gibi bazı ürün ya da mağazalardan indirim kuponları kazanmak için bir sayfaya çıkıyor. Seçiyorsunuz bir ürünü ve katılım sağlıyorsunuz. Fakat ara sıra sipariş verenler için kupon çıkma olayı pek zor. Yani kupon kazanan kişi sayısı eminim az.

Herkes %1 ihtimalle de olsa belki kazanırım ümidiyle katılım sağlıyordur. Ama işin adlı öyle değil. Sık Sorulan Sorular kısmındaki açıklamayı okuyacak olursak:

Hediye kazanan kullanıcılar nasıl belirleniyor?

Bir hafta boyunca en çok sipariş veren, verdiği her siparişte aynı hediyeyi talep eden kullanıcılarımız hediyeyi kazanırlar.

Hediye kazandım, nasıl haberim oluyor?

Hediyeler haftalık olarak (Pazartesi’den Pazar’a) insan müdahalesi bulunmayan bir sistemle belirlenmektedir ve kazanan kullanıcılarımızın kayıtlı olan e-posta adreslerine hediye duyuru postaları gönderilmektedir. Ayrıca ana sayfada yer alan “Hediyeler” bölümünde ise kazanan kullanıcılarımızın isimleri yer almaktadır.

Sipariş verdim, hediyemi seçtim hemen kazanıyor muyum?

Vermiş olduğunuz siparişte seçmiş olduğunuz hediyeyi talep etmiş oluyorsunuz. En çok sipariş veren ve bir hafta boyunca aynı hediyeyi talep eden kullanıcılarımız hediyeyi kazanmaktadırlar.

Yani kısacası sürekli alım yapıp aynı hediyeyi sürekli seçmelisiniz ki kazanabilesiniz. Bu da epey zor…

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.