OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Venezuela’nın En Güzel ve Seksi 10 Kadın Modeli

Gaby-Espino_00003

Venezuela ülkemize epey uzak bir ülke olduğu için insanlarımızın büyük bir kısmı bu ülkeden pek haberdar değildir. Ama güzellik yarışmasındaki güzel kızlarından dolayı kızlarının güzelliğini duyan çoktur.

Venezuela Güney Amerika’nın bir ülkesidir. Yaklaşık 30 milyonluk nüfusa sahip Venezuela’da çok gelişmiş olsada petrol sayesinde biraz ekonomide rahatlama yaşanmaktadır. Herhalde Venezuela’nın siyasilerinden Hugo Chávez’i tanımayan az kişi vardır.

Konumuza dönecek olursak Venezuela’da bayanların güzel olmalarının nedenlerinin biri, kadınlarına devlet desteği ile bakımlı olmaları ve güzel görünmeleri için gereken ne varsa sağlanmakkta ve güzellik yarışmalarından birinci çıkarılmaları için çalışılmakta. Sizler için Venezuelalı 10 güzel ve seksi kadını tanıtacağız.

 

İçindekiler

10 – Maria Gabriela Paez

Maria-Gabriela-Paez_00001-474x1024

Maria Gabriela Paez kusursuz bir vücuda ve mükemmel bir güzelliğe sahip bir Venezuelalı. Kendisi modelliğin yanı sıra Venezuelan TV de sunuculuk yapmakta.

 

 

9 – Sonia Vera

Sonia-Vera_00004

 

Sonia Vera kusursuz bir vücuda ve güzelliğe sahip bir Venezuelalı. Mayo tanıtımlarının meşhur yüzlerinden. Sonia Vera’yı Akrep Kral (2000) filminden de hatırlayabilirsiniz.

 

8 – Patricia Velásquez

Patricia-Velásquez_00005

Patricia Velásquez Mumya filminde kendisini izlemişsinizdir. Patricia Velásquez 1989’da Venezuela Güzellik Yarışması’nda birinci seçilmişti.

 

 

 

 

7 – Ly Jonaitis

Ly-Jonaitis_00005

Ly Jonaitis 2006 Venezuela Güzellik Yarışması’nda birinci seçilmişti. Ly Jonaitis modellik yanı sıra oyunculukla uğraşmakta.

 

 

 

 

6 – Claudia Moreno

Claudia-Moreno_00004

Claudia Moreno mükemmel bir güzelliğe sahip. Claudia Moreno Venezuela Güzellik Yarışması’nda birinci olduktan sonra, Kainat Güzelleri yarışmasında da Venezuelayı temsil etmişti.

 

 

 

 

5 – Scarlet Ortiz

Scarlet-Ortiz_00004

Scarlet Ortiz Venezuela Güzellik Yarışması’na katılmıştı. Scarlet Ortiz bugün modellik yanı sıra oyunculkla uğraşıyor.

 

4 – Aída Yéspica

Aída-Yéspica_00001-571x1024

Aída Yéspica2002 Venezuela Güzellik Yarışması’na katılmıştı. Bir süre İtalya’da yaşayan Aída Yéspica, futbolcu Matteo Ferrari ve Adrian Mutu ile olmuştu. Bir süre Venezuelalı avukat Leonardo Gonzales evli kalan Aída Yéspica eski finanscı Roger Jenkins ile tekrar evlenerek hayatına devam etmekte. Adam şanslı.

 

 

 

 

3 – Dayana Mendoza

Dayana-Mendoza_00001

Dayana Mendoza 2007 Venezuela Güzellik Yarışması birincisi ve 2008 Kainat Güzellik Yarışması birincisi.

 

 

 

 

2 – Monica Spear

Monica-Spear_00001

Monica Spear 2004 Venezuela Güzellik Yarışması birincisi ve 2005 Kainat Güzellik Yarışması dördüncüsü. Şimdilerde Venezuela’nın en tanınan oyuncularından.

 

 

 

 

1 – Gaby Espino

Gaby-Espino_00002

Gaby Espino kusursuz fiziği ve güzelliği ile modellik yapmakta. Gaby Espino modelliğin yanı sıra oyunculukla uğraşmaktadır.

 

Yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir