OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Teknoloji

Telefon Üzerinden Para Kazanma Yolları

akıllı telefondan para kazanmak

akıllı telefondan para kazanmak

Artık bilgisayarımızdan çok akıllı telefonlarımızı kullanıyoruz. Geçmişten beri Bilgisayarlar üzerinden anket ve benzeri yollarla kazanmak mümkündü. uygulamalarının gelişmesiyle artık akıllı telefonlar üzerinden de küçük paralar kazanmak mümkün. Evet belki bu sizi zengin edecek yollardan biri değil, ancak ufak tefek harcamalarınız için bir gelir kapısı olabilir.

Bu uygulamalardan Play veya Apple Store’da çokça var. Ancak benim size önereceğim uygulamalar hem güvenilir, hem de sıkıntısız ödeme alabileceğiniz ve sürekli kullanabileceğiniz uygulamalardır. Şimdi uygulamalara ya tanıtımına geçelim.

1) Streetbees

Streetbees uygulaması İngiltere menşeli bir firma. Ancak kurucusu Türk. Bir çok ülkede kullanılmaktadır. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi uygulamada gelen sorulara sanki biriyle mesajlaşıyormuş gibi yanıt vermeniz.

Streetbees uygulamasında size verilen görevleri yerine getirerek kazandırmaktadır. Bir ürünün veya bir mağazanın reyonuna giderek çekmenizi ister ve görevi tamamlarsınız. Kısaca pazarlama araştırmasına yardımcı olursunuz. Göreve göre 3, 5, 10 TL gibi ücretler size ödeme yapar.

Streetbees’e isterseniz Play veya Apple Store’dan uygulamasını yükleyerek üye olabilirsiniz. 5322IE referans kodunu kullanarak üye olursanız ekstra puan alacaksınız.

2) Bounty

Bounty bir tür gizli müşteri uygulaması. Verilen görevleri uygularsanız veriyor. Bu görevler bir mağazadaki reyonu fotoğraflamak veya ürün hakkında bilgi almak ile alakalı olabilir. Genel olarak 5-10-15 TL’lik görevler içeriyor.

100 puan kazanmak için üye olurken ZFLCU kodunu girebilirsiniz.

3) Yandex Toloka

Yandex’e ait olan bir kazanç sistemidir. Yandex Toloka ile Yandex’in müşterilerine ve kendisine yardımcı olarak kazanabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden alacağınız görevler ile telefon uygulaması üzerinden alacağınız görevler birbirinden farklıdır.

Bilgisayar üzerinden alacağınız görevlerde web sitelerinin geldi veya arama sonuçlarının doğruluğunu tespit ederek yardımcı olursunuz. 3-5 cent gibi ücretler size verir.

Uygulama üzerinden alacağınız görevler ise harita üzerinden size gösterilir 10-50 cent arasında görevler alırsınız. Görevlerde bir binanın veya dükkanın çekimini yaparsınız.

Papara veya paypal gibi platformlar üzerinden ödemelerinizi çekebilirsiniz. Paparaya istediğim zaman 24 saat içinde yatmıştı. İyi kazançlar dilerim.

4) Napolyon

Napolyan’da hem bilgisayar hem de uygulama üzerinden anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Mini anketlerde 500 nap yani 5* kuruş diğer anketlerden ise 1000-2000-3000 nap kazanıyorsunuz. 100 000 nap olunca 100TL olarak hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak üyelik açabilirsiniz.

Related posts
Teknoloji

Harici Hard Disk Bilgisayar Donma Sorunu Çözümü

Teknoloji

Google Play Uygulamaları Güvenli Mi?

TeknolojiYaşam

Tarihin en rahatsız edici tıbbi tedavileri

Teknoloji

Android için PlayStation 1 Emülatörü

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir