OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Ntz-48

limitless adlı filmde bahsedilen ve koskoca bir filmi viral reklam gibi kullanmış olan haptır. sizde limitless filmini izlediniz ve harıl harıl googledan ntz-48 ismini arıyorsunuz değil mi? işte karşınıza çıkan http://www.theclearpill.com adlı sitede başka bir kodla filmde ki hapın aynısı olduğu idda edilen hap tanıtılıyor. yalnız daha fda’nın onayından geçmeyen bu hap şimdilik şehir efsanesi gibi duruyor ama ntz-48 adlı hap hakkında teorilerimin analizi için sizleri şuraya alayım;


-ilk aklımıza gelen böyle bir şey mümkün mü sorusu. tabi ki nice buluş, icat ve haplar imkansızlıktan yaratıldı ve daha önce transformers filminde gördüğüm robotların gerçek olma ihtimali veya ben robot filminde ki son teknolojik robotların bundan 50 yıl sonra icat edileceğini kimse inkar edemez. hatta aya gidilebilirlik fikrinin jules verne romanlarından sonra acaba? sorusu akla gelerek gerçeğe dönüştüğü yadsınamaz. sonuç olarak evet filmdeki hap gibi bir hap ya daha önceden üretildi ya da 2-3 seneye kalmaz ülkemizde eczanelerde yerini alır.

-daha filmin çıkış tarihi 2011 olduğundan ve filmi izledikten sonra ”ne içtiysen aynısından bende istiyorum” diyen kişiler facebookta grup kursa üye sayısı 1 milyonu geçer. sokakta ki adama nzt deseniz o ne der ama bu hapın aynısı veya bir benzerini kullanmaya başlayacağız. tabi ki filmde ki etkisi abartı o kadar da gerçek hayatta etki yapmaz.

eğer buraya kadar okuduysanız -laf aramızda kalsın- daha filmi izlemeyenler ve haptan haberi olmayan bünyelerden 1 adım öndeyiz. tüketici toplum olduğumuz için aynı hapı herkes kullansa aynı beyinsel özelliklere herkes sahip olacak ve önceden değişen her şey sonradan hiçbir şey değişmemiş gibi olacak. bu haptan erken zamanda haberiniz olduğunuzdan şanslısınız.

(bkz: modiodal)


Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir