Ne Kitapmış Ama

wikileaks1Hergün duyuyorsunuzdur bu kitabın adını: İmam ın Ordusu…

Kitap daha basılmadan taslakları toplanıldı. Hayatım da bu kadar saçma sapan bir durum görmedim. Bağımsız yargının değil bağımlı yargının bir sonucudur bu sonuç. Neyse değinmek istediğim konu bu değil…

Haliç’te Yaşayan Simon lar bile çıktığı halde bu kadar ses getirmemişti. Daha Ahmet Şık tutuklanmadan evel Ahmet Şık ı tanıyor musunuz diye sorsak birçok insan o kim hangi takım da oynuyor yada hangi şarkıyı söylüyor derlerdi.Artık birçok kişi tarafından tanınmakta.

Hukuk dışı yaptırımların uygulandığı ülkemizde basılmamış bir kitabın toplatılmaya başlanması ile hayrete düştüm. Ülkemiz de onlarca bölücü faaliyet yalan dolanlara ait olan kitap dergi vb. varken bu kitaba böyle bir hukuk dışı anayasaya aykırı müdahelede bulunulması için de bulunduğu vehametin göstergesidir.

Taslaklar vs. yoplatıldı denildi derken dün gece bir site yayına girdi.O site imaminordusu.com

Site de kitabın taslağının ellerinde olduğunu ve 11 Nisan da bu kitabı yayınlayacaklarını açıklayan bir metin bulunmakta. , gibi sitelerden de hesaplar açılmış.Buralar da insanların sorularına cevap veriyorlar.Kendilerinin yurtdışında bulunduklarını ve kitabı wikileaks türün de yayınlayacaklarını söylüyorlar.

Sitelerine bilgi sargulaması yapılınca (whois) sunucunun (server) da olduğu görülüyor.Alan adı (Domain) 24 Mart 2011 tarihin de godaddy satın alınmış.

Anahtar Kelimeler (Keywords) olarak bunlar girilmiş: imam’ın ordusu, ahmet şık, cemaat, emniyet, zekeriya öz, ergenekon, balyoz, darbe

Dün Alan adı adres ve kişi bilgileri açık şekilde veriliyorken an itibariyle bu bilgiler gizlenilmiş durumda.

Atu

oturanbilge.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir