Kategoriler
Galeriler Güzeller

Makyajsız Güzel Ünlülerden 20 Ünlü

Makyajsız güzel ünlülerin kimler olduğunu bir çok insan merak eder. Bir çok kişi internette bir ünlünn makyajsız hallerini görmek için arama bile yapar. Onları sürekli olarak filmlerde, dizilerde, kliplerde, festivallerinde, ödül törenlerinde veya dergilerde sürekli olarak bakımlı ve makyajlı olarak görüyoruz. Genel olarak toplum arasında hep söylediğimiz gibi “o kadar makyajı bana da yap bende o kadar güzel olurum” ya da “makyajsız halini gör bir de”. Tipiktir bu sözler. Hatta doğruluk payı da vardır. Ancak her ünlü için geçerli olmadığını bu konumuzda göreceksiniz.

Makyajsız olduğu halde hatta makyajlı hallerinden bile daha güzel ve daha genç duran ünlüleri sizler için derledik.

Makyajsız Güzel Ünlüler

Bella Thorne

1997 doğumlu Bella Thorne bebek gibi bir surata sahip ve saf güzelliği var. Ancak makyajlı fotoğrafnda ne kadar da büyük gözüküyor. Hiç makyaj yapmasa daha çekici ve daha fazla etkileyici bir kadın desek yanlış olmaz.

Cara Delevingne

1992 doğumlu manken Cara Delevingne makyajsız haliyle daha sevimli olduğu bir gerçek. Doğal güzelliğini örten bir diğer ünlülerden diyebiliriz. Neden bunu yaptığını düşünmek beyin yakıyor.

Ashley Benson

Makyajsız Güzel Ünlüler
Makyajsız Güzel Ünlülerden Ashley Benson

Geçtiğimiz yıllarda kilolu olduğundan dolayı bir projeden reddedildiğini açıklayan Ashley Benson da makyajsız halde güzel olduğu bir gerçek. Benson’un kilolu olduğunu iddia eden proje sahipleri de görme bozukluğu yaşıyor olabilirler.

Chrissy Teigen

Hem sevimli hem güzel olan Chrissy Teigen aslında 1985 doğumlu. Makyajsız haliyle çok daha ufak gösteriyor. 22-23 desek abartı olmaz. Ancak makyajlı haliyle neredeyse 30’larının sonunda gösteriyor olması bir gerçek. Dolgun yanağın en çok yakıştığı kadınlardan biri desek yanlış olmayacaktır.

Jessica Alba

Aslında yaşında çok daha ufak gösteren Jessica Alba makyajsız çok daha güzel olduğunu söylemek yalan olmaz. 1981 doğumlu Jessica Alba makyajlı haliyle yaşından daha büyük gösterdiği bir gerçek. Kadının makyajsız halinin 20’li yaşlarındaki bir çok kadından bile daha güzel olduğunu söylesek yanlış mı olur?

Demi Lovato

1992 doğumlu Demi Lovato spor yaparken doğal halini çekmiş. Tam yaşında görünen Demi Lovato makyajlı haliyle sanki 40’larının ortasında gibi. Bir insan makyajla nasıl bu kadar çirkin hale getirebilir akıl alır gibi değil. Makyajlı haliyle makyajsız hali arasındaki fark bambaşka iki insan izlenimi veriyor desek hatalı olmayacaktır. Gözlerinin güzel şeklini bilemakyajla kapatmış ne yazık ki.

Jennifer Lawrence

1990 doğumlu Jennifer Lawrence makyajsız haliyle aslında 20 yaşında gibi duruyor. Ancak makyajlı haliyle 30 altında olduğunu söylemek güç. Mkyajlı ve makyajlı hali iki ayrı güzellikte olan bir kadın ancak makyajsız hali çok çok daha iyi duruyor.

Katy Perry

1984 doğumlu ünlü şarkıcı Katy Perry makyajsız haliyle 25’inde gibi gösteriyor. Makyajlı halinde ise yaşını gösteriyor diyebiliriz. Açıkçası makyaj da yakışıyor tabi ağır kaçmadıkça.

Karolina Kurkova

Moda dünyasının ünlülerinden 1984 doğumlu Çek manken Karolina Kurkova makyajsız haliyle daha güzel. Makyajlı da, makyajsız hali de çok güzel olan ender kişilerden biri Kurkova.

Taylor Swift

1989 doğumlu genç şarkıcı Taylor Swift makyajsız da gerçekten çok güzel bir kadın. Taylor Swift makyaj yapsa bile yaşından ufak gözükenlerden. Her şey ortada. Taylor Swift’in makyajlı veya makyazsız hallerine kötü yorum yapmak imkansız denebilir.

Miley Cyrus

1992 doğumlu ünlü şarkıcı Miley Cyrus makyajsız haliyle de güzel diyebiliriz.

Vanessa Hudgens

1988 doğumlu Vanessa Hudgens makyajsız haliyle 19 yaşında gösterirken makyajlı haliyle yaşını gösteriyor diyebiliriz.

Shailene Woodley

1991 doğumlu Shailene Woodley makyajsız haliyle hemen hemen yaşını gösteriyor. Makyajlı haliyle ise biraz daha olgun.

Emma Stone

Emma Stone makyajsız haldeyken bile oldukça çekici bir kadın. Makyajlı haliyle de yine yaşını gösterebiliyor. Makyajlı ve makyajsız haliyle gayet güzel diyebiliriz.

Zendaya

1996 doğumlu Zendaya makyajsız haliyle daha ufak gözükse de, makyajlı haliyle 20’li yaşların ortasında gibi duruyor.

Selena Gomez

1992 doğumlu Selena Gomez makyajsız haliyle 18 yaşındaki bir kız havasında. Makyajlı haliyle ise yaşından biraz daha büyük gösteriyor. Selena Gomezmakyajsız haliyle çok daha tatlı ve güzel.

Ariem Winter

Morern Family dizisinin 1998 doğumlu tatlı ve güzel yıldızı Ariem Winter makyajsız haliyle daha ufak gösterirken makyajlı haliyle 20’lerinin ortalarında gibi duruyor.

Gigi Hadid

Gigi Hadid de makyajsız haliyle oldukça hoş bir bayan. Zaten kendisi modellik yaparken de aşırı makyaj yaptırtmıyor.

Sofia Vergara

1972 doğumlu Sofia Vergara’yı makyajsız görmek oldukça zor. Ancak Sofia Vergara makyajsız haliyle neredeyse 20 yaş daha genç duruyor desek yeridir.

Sienna Miller

1981 doğumlu Sienna Miller günlük hayatında hiç makyaj yapmadığı biliniyor. Sienna Miller makyajsız haliyle bile güzel. Sienna Miller’e makyaj ayrı bir seksilik katıyor diyebiliriz.

Elbette bir de ünlülerin photoshopsuz halleri konusu da var. İncelenmeye değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir