OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Kız Tavlama Sanatı

Yelpazesi çok geniş olan bir konudur. yer, mekan, zaman, yaş hatta şehire göre farklılık gösteren ayrıntıları birbirinden farklı olsada en temel taşı aynı harçtan yapılmış olan bir olgudur. bu temel taş olan şey kendine güven yani özgüvendir. bilinen klasik yanlış görüşün aksine kız tavlamakla yakışıklılık arasında doğrusal orantı yoktur. yakışıklılık kız tavlamaya giden süreçte yolu tepelerden aşarak değilde biraz daha kestirme yol olan otobandan gitmenizi sağlar o kadar. yakışıklı olmaktan daha da önemli olan şey özgüvendir. kendine güvenen ama bu özgüvenlik ile piçlik arasında ki ince çizgiyi aşmayan her birey çok rahat kız tavlayabilir. milletin şeytan tüyü dediği şey tamda budur işte. şans doğuştan gelmez, insanlar kendi şansını kendileri yaratır.

bu olguda yer, mekan, zaman, yaş gibi kriterlerin önemli faktörü var dedik. yaş faktörüne gelirsek eğer, tavlamak istediğiniz kız egen sayılacak yaştaysa eğer işiniz çok kolay sayılır. gençlerin çıkma teklfi dediği şeyi sorarsanız kızı tavlayabilirsiniz ki şansınız %50’dir. yaşlar arttıkça insanlar olgunlaşır ve bu olgunlaşma süreci sonunda hayata, aşka, karşı cinse ve ilişkiye bakış açısı daha bir oturaklı olur. bunun sonucunda da yaş faktörü mekan faktörüyle birleşir ve kız tavlamak olgusu erkek bire için çok daha kolay olur. bunu açacak olursam eğer, insanlar sürekli aynı ortamda bulundukları karşı cinse daha kolay duygu beslerler. gözden ırak olan gönülden de ırak olur lafı burada sonuna kadar realistik özellik kazanmaktadır. aynı mekanda birlikte vakit geçirmekten kastımda şudur ki aynı işyerinde çalışan kişiler (her ne kadar işyeri aşkları yasak ve riskli olsada) bazı durumlar istisna olarak karşı cinsle ilişkiye daha rahat geçebilirsiniz. bunun içinde çeşitli maymunlukar ya da şaklabanlıklara girmenize gerek yoktur. sade ve sadece kendiniz olduğunuzda bu kız tavlamak için yeterli olabilmektedir. yalnız burada unutulmaması gerekn şey yine özgüven faktörünün büyük rol oynadığıdır. eh birazda tipiniz düzgünse (sünepe, ezik bir tip değilseniz) yolunuz açık olsun.

bir başka faktör olan yer faktörüde kız tavlamakta oldukça etken rol oynar. eğer yeriniz olan yer üniversiteniz ise o 5 yıllık okul sürecinde bir odunu bile bahçeye koysak zamanla yontulur ve odunumuz sabit kalsa bile en azından üstüne kuşlar konar. olaya bu açıdan baktığınızda kastetmek istediğiim şeyi çok daha rahat anlamış olursunuz sanıırm. her ne kadar üniversitede kızlar teklif ediyormuş bir şehir efsanesi olsada üniversitede okuyan ”normal” kız arkadaşınızın yanında ki kız arkadaşı sizin tavlamak isteyebileceğiniz kız olabilir. bunun içinde medeni insan gibi adınızı tanıtmanız grup olarak güzel vakit geçirdiğiniz bir gün sonunda karşı cinsden sinyal almışsanız eğer bir telefon istemeye bakar. ondan sonraki günde öğrenilmiş romantizm ile aşk oyununu oynamaya başlayarak önce telde mesajlaşmalar, sonra facede commentleşmeler derken bir gün starbucksa kahve içmeye davet edersiniz ve olaylar rutin olağan akışında sonuca varır.

bir başka etken kriterimiiz olan zaman faktörü ise şu role bürünür. genel olarak insanlar yazın tatil yaptıkları için yaz aşkları dışında ciddi bir ilişkiye girmeyi istememektedir ve yazın başında teklif bile gelse sırf yaz geldiği için işi yokuşa sürmektedirler. kulağınıza garip geliyor olabilir ama kız tavlamakda zamanın böyle rolü vardır işte. tavlamak istediğiniz kız üniversitede okuyorsa ve okulun kapanmasınada az bir süre kaldıysa maalesef ki o işin olacağı varsada olmaz. ha eğer derseniz ki bizde yazlık yerlerde yaz aşkı buluruz ona bir şey diyemem ama sadece bir şeyi hatırlatırım ki barda bulduğunu barda kaybedersin.

son olarakta bir şehrin kız tavlamak hususunda nasıl etkisi olabilir derseniz eğer o şehrin kızlarının karakteristlik özelliğine göre farklılık gösterir. basit bir örnekle fethiye de kız tavlamak çok kolaydır. hatta oradaki kızlar öyle bir noktaya gelmiştir ki siz onları değil onlar sizi tavlamak ister.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir