OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Kadınlar İlişkide Ne İster?

kadinlar iliskide ne ister
Kadınların ilişkiden beklentileri

Kadınlar İlişkide Ne İster

Kadınlar ilişkide ne ister sorusunun cevabı, kadınların büyük kısmında benzer şekilde olacaktır. Kadınlar çok kırılgan ve narin bir yapıya sahiptirler. O yüzden karşısında ki insandan anlaşılmayı beklerler. Sevilmekten önce saygı duyulmayı isterler. İlişkide iki tarafın göstermesi gereken özveriler vardır. Bir diğer yandan ise karşılıklı gösterilmesi gereken fedakarlıklar vardır. Kadınların ilişkiden beklediği de karşılıklı olarak bir şeyleri başarmaktır.

Kadının ilişkiye bakış açısı çok farklıdır. Erkeğin ilişkiye bakış açısı çok daha farklıdır. Kadının bu bakımda erkekten istediği kendi bakış açısına göre bir ilişki yaşamaktır. erkeğe göre ilişkiye daha çok değer verip çaba harcayan taraftır. Fakat erkek biraz daha geri planda kalmayı tercih eder. Bu durumda da kadın erkeğin hiçbir şey yapamadığını düşünür. Bu sebepten ötürü de ilişkide sorunlar ortaya çıkar. Erkeğin ilişki de biraz daha ön planda olmasını ve daha çok düşünceli olmasını isterler.

Kadınlar ilişkilerinin kıymete binmesini isterler. Bu yüzden erkekten ilişkileri adına adımlar atmasını beklerler.

Genellikle güven kadınlar için en başta gelir. İlişkinin devamı için aradaki güveni sağlam tutmak gerektiğini düşünürler. Erkekten de güven vermesini ve güven konusunda istikrarlarını korumasını isterler. Kadınlar ciddi ilişkiler için çaba verirler. Bu sebepten dolayı erkeklerden ciddi atılımlar yapmalarını isterler.

İlişki de hem özgür kalmak hem de tutsak olmak isterler. Erkeğin her şeye karışmasından rahatsızlık duyarlar. Fakat erkeğin kıskanmasından da hoşnut olurlar.

İlişkinin ipleri kendilerinde olsun ve erkeğinde elleri hep ellerinde olsun isterler. İlişkiye yön verilecekse bunun kararında en büyük pay kendilerinde olsun isterler. Çünkü kadınlar erkeklere göre daha duygusal yaklaşırlar olaya. Sevgi uğruna her şeyi karşılarına alabilirler. Bu yüzden ilişkilerinde ki aşkın ve sevginin baki kalmasını beklerler.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir