OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Ivana Baquero 25 Güzel Fotoğrafı

Ivana Baquero atesli fotograflari

Ivana Baquero Netflix’in İspanyol yapımı dizisi olan ”High Seas” da baş rolde oynayarak adını sıkça duyurmaya başladı. Baquero özellikle Shannara Chronicles dizisinde de Eretria rolünde oynayarak beğenileri üzerine çekmişti. Baquero, 2017’de İspanyl yapımı olan Sister of Mine orijinal adıyla Demonios tus ojos adlı filmde rol almış ve cesur sahneler ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Ivana Baquero Kimdir? Boyu, Kilosu, Yaşı, Burcu Nedir?

İspanya, Barselona’da 11 Haziran 1994’te Ivana Bquero Macias olarak dünyaya gelen oyuncu, Ivan Baquero ve Julia Macias’ın kızıdır. Kusursuz İngilizce, İspanyolca ve Katalanca konuşmayı öğrendiği Barselona Amerikan Okulu’na gitti. yılında mezun oldu.

Baquero’nun profesyonel oyunculuk kariyeri sekiz yaşında başladı. 2006’da Pan’in Labirentinde rol almadan önce filmlerde bazı küçük rollerle başladı. İlk filmlerinden en dikkat çekici olanı, Callista Flockhart ve Richard Roxburgh ile birlikte rol aldığı Fragile idi. Ayrıca Romasanta ve Rottweiler gibi diğer filmlerde de rol aldı.

Yaklaşık 1000 genç aktrisin katıldığı ancak Baquero’nun seçildiği, Pan’ın Labirenti’nde Otella rolünü oynadı. Rol başlangıçta 8 yaşında bir kız için planlanmıştı, ancak senaryo, 11 yaşında olan Baquero’ya uyacak şekilde değiştirildi.

İspanyol güzel Ivana Baquero 11 Haziran 1994 yılında dünyaya gelmiştir. İkizler burcudur. 160 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. 86-60-91 beden ölçülerine sahip, göğüs ölçüsü 32B’dir. Koyu kahverengi saçlı ve koyu kahve gözlüdür. Resmi Instagram hesabı: ivanabaquero

Ivana Baquero Fotoğrafları

Bir diğer güzel İspanyol oyuncu Ester Exposito fotoğrafları.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir