OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Teknoloji

Instagram Hesabınızın Yedeğini Almak ve Hesabı Silmek

instagram hesabi nasil kalici olarak silinir

instagram hesabi nasil kalici olarak silinir

Instagram hesabınızı çeşitli nedenlerden dolayı kapatmak isteyebilirsiniz. Ancak uzun süredir kullanıyorsanız ve bol görsel, izleti barınıyorsa bunlara kıymak istemeyebilirsiniz. Bunun da çözümü olarak Instagram hesabınızdaki fotoğrafların yedekleri nasıl alınır anlatımını ve Instagram hesabı nasıl silinir konularını anlatacağız.

Instagram Hesabını Yedekleme

Instagram hesabını yedeklemek için birçok site vardı ancak bir çoğu kapandı. Yani online olarak indirmek isterseniz şu anda zor görünüyor. Bunun için şu aralar en uygun olarak 4K Stogram adlı uygulama uygun görünüyor.

1) Buraya tıklayarak 4K Stogram’ı indirebilirsiniz.  4K Stogram Windows, Linux (Ubuntu, Mint, ElementaryOS vb.) dağıtımları, MacOS 10.10 ve üzerini desteklemekte. ve için portable (yani kurulumsuz) olarak da indirebilirsiniz. Tavsiyem Portable indirmeniz.

2) Uygulamayı indirdikten sonra açık ve en üst satıra kullanıcı adınızı yazın.. Kısa süre içerisinde fotoğraflarınız ve videolarınız sıralanacaktır.

3) Tamamlandıktan sonra, sol üstteki Dosya – Abonelikleri Dışa Aktarın…’a basmanız yeterli.

4) .4ks uzantılı olarak dosyanız kayıtlı olacaktır. ve videolarınıza erişmek için ise C:UsersKullanıcı AdınızPictures4K Stogram sekmesinden erişebilirsiniz.

Instagram Hesabı Nasıl Silinir

Instagram hesabınızı silmek çok basit. Buraya tıklayarak ve firiş yaparak. Ardından da silme nedeninizi belirtip, şifrenizi girin ve Hesabımı Kalıcı Olarak Sil‘e basın.

Related posts
Teknoloji

Harici Hard Disk Bilgisayar Donma Sorunu Çözümü

Teknoloji

Google Play Uygulamaları Güvenli Mi?

TeknolojiYaşam

Tarihin en rahatsız edici tıbbi tedavileri

Teknoloji

Android için PlayStation 1 Emülatörü

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir