OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını

neha dhupia

Ülke ülke en güzel kadınlar serimizde geldik Hindistan’ın en güzel 10 kadını konumuza. Dünya’nın her yerindeki insanlar ve güzellikleri farklı farklıdır. Ülkemizde doğu ve uzak doğu konusunda pek bilgi yoktur. Ülkemizin büyük kısmı Avrupa ve Amerikadan haberdar durumda olduğu için oranın magazinlerini takip eder. Halbu ki dünyanın nüfusunun yarısından fazlası uzak doğuda yaşamaktadır.

Hindistan ve Hint kadınları ülkemizde çok iyi bilinmemektedir. Biraz olsun Hint kadınlarının güzelliğini görmeniz için bu galeriyi hazırladık. Hindistan’ı tanıtacak olursak 1 milyarın üzerinde nüfusa sahip olan bir ülkedir. Ülkenin büyük kısmında farklı dinlere sahip insanlar yaşamaktadır ama geneli muhafazakar yapıya sahiptir. O yüzdendir ki Hint kadınları çok fazla açık saçık fotoğraflarda boy göstermez. Hatta Hint filmlerinin büyük kısmında öpüşme sahnesi bile yer almamaktadır. Öpüşme sahnelerinin olduğu Hint filmleri genelde İngiltere’de çekilmektedir.

Hint kadınları genel olarak esmer tene sahip olmakta ve dolgun (balık etli) olmaktalar. Renkli göz ve açık tene sahip Hint’lilerde bulunmaktadır fakat bunların İngiltere sömürgesindeyken İngiliz’lerle karışmasından ortaya çıktığı söylenmektedir. Konumuza dönelim ve Hindistan’ın 10 güzel kadınını sizlere tanıtalım.

10. Neha Dhupia

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Neha Dhupia
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Neha Dhupia

Neha Dhupia göreceğiniz gibi aşırı çekici bir Hint kadını. Bollywood filmlerinde dans performansı olan filmleri mevcuttur. Neha Dhupia “Femina Miss India 2002” güzellik kraliçesi seçilmişti.

9. Priyanka Chopra

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Priyanka Chopra
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Priyanka Chopra

Priyanka Chopra ismini belki duymuşsunuzdur. Miss World ( Güzellik Yarışması) 2000 de dünya güzeli seçildi ve sonrasında Bollywood filmlerinde boy göstermeye başladı.

8. Bipasha Basu

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Bipasha Basu
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Bipasha Basu

Bipasha Basu modellikle başladığı hayata Bollywood filmlerinde devam ettirdi. Modelliğe başlamadan önce Super yarışmasında 1. liği elde etmişti. Bipasha Basu bugün Hindistan’ın en ünlü oyuncularından biri.

7. Aishwarya Rai

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Aishwarya Rai
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Aishwarya Rai

Aishwarya Rai gözlerinin güzelliği ince yüz hatları ile çoğu çevreler tarafından dünyanın en güzel kadını olarak adlandırılıyor. Miss World ( Güzellik Yarışması) birinciliği olan Aishwarya Rai aynı zamanda Time dergisinde en etkili 100 kişi arasına girdi. Aishwarya Rai Hint filmlerinde sıkça görülen bir yüz.

6. Koena Mitra

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Koena Mitra
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Koena Mitra

Koena Mitra fantastik bir dansçıdır. Koena Mitra yaptığı dans numaraları ile Hindistan’ın en popüler kadınlarından biri.

5. Freida Pinto

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Freida Pinto
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Freida Pinto

Freida Pinto Hindistan’ın ünlü oyuncularından biri. Tüm genelinde çok ses getiren Slumdog Millionaire filminde de rol almıştı.

4. Mallika Sherawat

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Mallika Sherawat
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Mallika Sherawat

Mallika Sherawat Hint Felsefesi onun derecesini elde ederken bir hava hostes olarak kariyerine başladı ve Bollywood filmlerinde oynamaya başlayarak yeni bir kariyer elde etti.

3. Riya Sen

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Riya Sen
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Riya Sen

Riya Sen Bollywood filmlerinin en çok tanınan ve en iyi oyuncularından biridir.

2. Deepika Padukone

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Deepika Padukone
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Deepika Padukone

Deepika Padukone mükemmel bir güzelliğe ve tatlılığa aynı zamanda kusursuz bir fiziğe sahip Hintli oyuncu. Bollywood filmlerini izlediyseniz bir çoğunda rastlamanız muhtemeldir. Close-up, Maybelline, Tissot gibi dünyanın en büyük firmalarının modelliğini de yapan Deepika Padukone’nın ünü bir çok kıtaya yayılmıştır. Hint’lerin büyük kısmı Deepika Padukone’ye aşıktır. Haksız değiller 🙂

1. Padma Lakshmi

Hindistan'ın En Güzel 10 Kadını - Padma Lakshmi
Hindistan’ın En Güzel 10 Kadını – Padma Lakshmi

Padma Lakshmi bence Hindistan’ın en güzel kadını. Güzelliğinin yanı sıra vücut ölçüleri, vücudunun kusursuzluğu ve bakışları bile oldukça çekici. Padma Lakshmi Hindistan’ın oyuncusu ve modelidir.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir