İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hindistan’ın En Güzel ve Seksi 10 Kadını

Dünya’nın her yerindeki insanlar ve güzellikleri farklı farklıdır. Ülkemizde doğu ve uzak doğu konusunda pek bilgi yoktur. Ülkemizin büyük kısmı Avrupa ve Amerikadan haberdar durumda olduğu için oranın magazinlerini takip eder. Halbuki dünyanın nüfusunun yarısından fazlası uzak doğuda yaşamaktadır.

Hindistan ve Hint kadınları ülkemizde çok iyi bilinmemektedir. Biraz olsun Hint kadınlarının güzelliğini görmeniz için bu galeriyi hazırladık. Hindistan’ı tanıtacak olursak 1 milyarın üzerinde nüfusa sahip olan bir ülkedir. Ülkenin büyük kısmında farklı dinlere sahip insanlar yaşamaktadır ama geneli muhafazakar yapıya sahiptir. O yüzdendir ki Hint kadınları çok fazla açık saçık fotoğraflarda boy göstermez. Hatta Hint filmlerinin büyük kısmında öpüşme sahnesi bile yer almamaktadır. Öpüşme sahnelerinin olduğu Hint filmleri genelde İngiltere^de çekilmektedir.

Hint kadınları genel olarak esmer tene sahip olmakta ve dolgun (balık etli) olmaktalar. Renkli göz ve açık tene sahip Hint’lilerde bulunmaktadır fakat bunların İngiltere sömürgesindeyken İngiliz’lerle karışmasından ortaya çıktığı söylenmektedir. Herneyse konumuza dönelim ve 99 fotoğraftan oluşan Hindistan’ın 10 güzel kadınını sizlere tanıtalım.

 

10. Neha Dhupia

 

Neha-Dhupia-1

 

Neha Dhupia fotoğraflarından da göreceğiniz gibi aşırı seksi bir Hint kadını. Bollywood filmlerinde dans performansı olan filmleri mevcuttur. Neha Dhupia “Femina Miss India 2002” güzellik kraliçesi seçilmişti.

 

 

 

9. Priyanka Chopra

 

Priyanka-Chopra-1

 

Priyanka Chopra ismini belki duymuşsunuzdur. Miss World (Dünya Güzellik Yarışması) 2000 de dünya güzeli seçildi ve sonrasında Bollywood filmlerinde boy göstermeye başladı.

 

 

 

8. Bipasha Basu

 

Bipasha-Basu-1

 

Bipasha Basu modellikle başladığı hayata Bollywood filmlerinde devam ettirdi. Modelliğe başlamadan önce Super model yarışmasında 1. liği elde etmişti. Bipasha Basu bugün Hindistan’ın en ünlü film oyuncularından biri.

 

 

 

 

7. Aishwarya Rai

 

Aishwarya-Rai-1

 

Aishwarya Rai gözlerinin güzelliği ince yüz hatları ile çoğu çevreler tarafından dünyanın en güzel kadını olarak adlandırılıyor. Miss World (Dünya Güzellik Yarışması) birinciliği olan Aishwarya Rai aynı zamanda Time dergisinde en etkili 100 kişi arasına girdi. Aishwarya Rai Hint filmlerinde sıkça görülen bir yüz.

 

 

 

 

 

6. Koena Mitra

 

Koena-Mitra-1

 

Koena Mitra fantastik bir dansçıdır. Koena Mitra yaptığı dans numaraları ile Hindistan’ın en popüler bayanlarından biri.

 

 

 

 

5. Freida Pinto

 

Freida-Pinto-1

 

Freida Pinto Hindistan’ın ünlü oyuncularından biri. Tüm dünya genelinde çok ses getiren Slumdog Millionaire filminde de rol almıştı.

 

 

 

4. Mallika Sherawat

 

Mallika-Sherawat-1

 

Mallika Sherawat Hint Felsefesi onun derecesini elde ederken bir hava hostes olarak kariyerine başladı ve Bollywood filmlerinde oynamaya başlayarak yeni bir kariyer elde etti.

 

 

 

 

 

3. Riya Sen

 

Riya-Sen-1

 

Riya Sen Bollywood filmlerinin en çok tanınan ve en iyi oyuncularından biridir.

 

 

 

 

 

 

2. Deepika Padukone

 

Deepika-Padukone-2

 

Deepika Padukone mükemmel bir güzelliğe ve tatlılığa aynı zamanda kusursuz bir vücuda sahip bir Hintli oyuncu. Bollywood filmlerini izlediyseniz bir çoğunda rastlamanız muhtemeldir. Close-up, Maybelline, Tissot gibi dünyanın en büyük firmalarının modelliğini de yapan Deepika Padukone’nın ünü bir çok kıtaya yayılmıştır. Hint’lerin büyük kısmı Deepika Padukone’ye aşıktır. Haksız değiller 🙂

 

 

 

 

 

 

1. Padma Lakshmi

 

Padma-Lakshmi-3

 

Padma Lakshmi bence Hindistan’ın en güzel kadını. Güzelliğinin yanı sıra vücut ölçüleri, vücudunun kusursuzluğu ve bakışları bile tamamen seksilik içeriyor. Padma Lakshmi Hindistan’ın oyuncusu ve modelidir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    %d blogcu bunu beğendi: