OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Gömleğin ütülüsü abazanın İtülüsü

seyahatim sırasında birden çok itülü edindim. ziyaretine gittiğim arkadaşımın da itüde okuması vesilesiyle itünün hem maslak hem de kampüslerine giderek itülülerin popülâsyonuna girdim. bir itülü ne yer ne içer nasıl vakit geçirir hepsini yerinde gözlemledim. ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki adamların üzerine çok gidiliyor. bir insanın adı çıkacağına canı çıksın lafı tamda itülülerin bu kötü şöhreti üzerine cuk oturuyor. böyle bir genel yargıya nasıl varıldı bir bilgim yok ama abazanlık kelimesinin neredeyse sözlükte ki (gerek ekşi olsun gerekse tdkda olsun!) karşılığı konumuna gelen abazanlık=itülülük kavramı pek bir nahoş kalmaktadır. evet kabulümdür itülü erkeklerin dış görünüşü pek bir mülayim gözükmekle beraber neredeyse %70i gözlüklü, kirli sakallı kısa saçlı, yazları kapri kışları oduncu gömleği giyen, naif ve mülayim adamlardır. yeditepe, ışık gibi özel ünilerde ve hatta ege ünisinde bile kampüste karşınıza çıkan saçlar waxla şekillendirilmiş, osse damla çerçeveli pilot gözlüklü, göğsünden fışkıran kıllara dekolte veren v yakalı beyaz tshirt giyen tipleri bu de göremezsiniz. adamlar evden derse dersten eve kafası yaşayan minimalist insanlardır.

itünün kızları hakkında görüşüm ise (bu konuyu kızları başlığında daha detaylı değinebilirim) daha çok itünün mimarlık bölümü dolaylarında bulunduğum için ve itü mimarlığın genel olarak itünün kız nüfusunu tek başına ayakta tuttuğu için belki olaya pekte objektif bakamayabilirim. ama bu açıdan baktığım ve gördüğüm kadarıyla durum o kadarda vahim değildir. yani denilenin aksine itülü kızlar kirli sakallarına top sakal şekli veriyorlar-mışın aksine taşkışlada gerek orta bahçede, kantinde gerekse koridorlarda gayette güzel, hoş ve bakımlı kızlar gözüme çarpmıştı. özellikle ben 2 tane itülü kız tanıyorum ki o güzellikleriyle nefes kesiciler. itünün maslak kampüsünde ki popülâsyonu ise gene içler acısı halde değildir. ama yukarda belirttiğim gibi itünün en güzel ve bol kızları mimarlıkta okuduğu için maslakta kızlar olsa bile gerçektende çirkin kızlarında olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

sonuç olarak toparlamak gerekirse eğer insan bünyesinin en doğal ihtiyacı olan cinselliği ve bu ihtiyacı doyurmak için cinsel birleşme yaşama arzusunun sapıklık ve abazanlıkla yaftalanması zaten baştan büyük bir hatadır. diğer normal insanlar gibi bir itülünün de sevgilisi olabilmektedir. dolayısıyla sanki diğer ünilerde okuyan gençler ve sokaktaki milyonlarca insan sevişmemekte, seksi istememekte sadece itüde okuyan erkek veya kızlar sevişmek ve cinsel birleşme yaşamak istemektedir. bu da tu kaka olmaktadır ve kulağa çok abes gelmektedir.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir