OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Ester Exposito 20 Güzel Fotoğrafı

ester exposito fotograflari

Ester Exposito, Netflix dizisinde oyuncu kadrosuyla tanınan çok ünlü ve başarılı bir İspanyol aktris, Elite, Carla Roson rolünü oynadı. 26 Ocak 2000 tarihinde İspanya’nın Madrid kentinde doğdu ve İspanyol vatandaşıdır. Gençken alanına ilgi duymaya başladı ve okulunu 16 yaşında tamamladı.

Ester Exposito Kariyer

Ekranda ilk kez diziye girdiğinde ve 2006’da Fernando’nun kızının rolünü oynadığı zamandı. Rosa Martin rolünde Tıp Merkezi adlı belgesel dizisinde de yer aldı. Ayrıca, ününü getiren diğer rollerinden biri de Estoy Vivo’nun rolleri. Birçok büyük ve dizide çok rol oynadı ve bu kadar genç yaşta olduğu için, sektördeki insanlar için de oldukça büyük. onun da çok yetenekli ve çekici olduğu biliniyor. İnsanlar onu sadece oyunculuk yetenekleri için değil, aynı zamanda güzelliği ile de takip ediyor.

Yaptığı bazı başarılı çalışmaları, 2018 yılında oynadığı Tu Hijo, daha sonra 2018 yılında tekrar oynadığı La Caza, Veneno, Monteperdido, Cuando los anegeles duermen’dir. Sadece 20 yaşında ve filmleri ve dizileri muazzam bir ün kazandı. En son çalışmalarından biri, 2019 yılında piyasaya sürülen The Hunt adlı ünlü TV dizisindeki çalışmasıydı.

Ester Exposito Boyu, Kilosu, Yaşı, Burcu Nedir?

Exposito, 26 Ocak 2000 tarihinde İspanya’nın Madrid kentinde doğdu ve İspanyol vatandaşı. Kova burcudur. Kusursuz güzelliği ve fiziği ile bir çok kişinin hayran olduğı Exposito, 1.66 cm boyunda ve 54 kg. ağrlığındadır. 81-60-83 beden ölçülerine sahip, 36B göğüs ölçüsündedir. Açık koyu saçlı ve kahverengi gözlüdür. Erkek arkadaşı halen birlikte olduğu Álvaro Rico’dur. Resmi Instagram hesabı: ester_exposito.

Ester Exposito ve sevgilisi Álvaro Rico

Ester Exposito Fotoğrafları

Bir diğer güzel İspanyol oyuncu Ivana Baquero fotoğrafları.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir