OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Erkeklerin İlk Sevişmedeki Hayal Kırıklıkları

erkeklerin-ilk-sevismeleri-ve-hayal-kirikliklari

erkeklerin-ilk-sevismeleri-ve-hayal-kirikliklari
+18 olarak sansürledim anlıyorsunuz ki bahsettiğim p*rno izleyicileri. +18 filmlerde izleyipte hiç sevişmemiş olanlar bu  filmde olan olaylara durumlara oldukça özenir. Bunları herhangi biriyle denemek ister. Ancak biz bu konuda ilk sevişmesini yaşayacak olan kişinin beklentilerinin ne kadar boşa çıkacağını anlatacağız.

1) Bacaklar

+18 filmlerde bayanların bacakları oldukça kusursuz görünmektedir. Bunun temel nedenlerinden biri bacaklara bile yapılmasıdır. Biraz da kamera ve çekim oyunları tabi. +18 izleyicisi erkek arkadaşımız bir kız ile aynı ortamda kalıpta ilk sevişmesini yaşamaya başladığında bacaklardaki durum karşısında oldukça dumura uğrayacağı kesindir. Çünkü kadınların da bacakları kıllıdır. Hadi bacak kıllarını almış olsalar bile öyle kusursuz şekilde cillop gibi pürüssüz ve parlak olmaz. Elbette kıl köklerinin kaldığı siyahımsı noktalar ya da yakın zamanda yapılmışsa ağda mini kırmızı lekeler veya tahrişten kaynaklı sivilcemsi minik pürüzlerle karşılaşacak ve karşısındaki bayanın bacakları onda büyük bir dumura uğrama yaşatacaktır.

2) Göğüs Meselesi

Yine +18 filmlerde bayanların göğüsleri oldukça iri ve sert gözükmektedir. Bunun nedeni tabi silikon. Yine ilk sevişmesini yaşayan karşısındaki oldukça yumuşak göğüs karşısında dumura uğrayacaktır. Bunun yanında göğüsün küçük olma ihtimalini göze alırsak oldukça tatminsiz şekilde kalacaktır. Yine de bu bölge ile oynaşıyorsa süt gelmese bile ağzına kötü bir tat bırakan bir sıvının gelmesi muhtemeldir. Ayrıca farklı pozisyonlara da razı olunduysa filmlerde gördüğü kadınlar gibi karşısındakinin zevk değil acı çektiğini görcek ve zevk sesleri ya da sözleri yerine canım acıyor, yeter kelimelerini duyması büyük olasıdır.

3) Pozisyon Durumları

+18 filmlerde gördüğü doggy stilleri, orallar vs. aklındayken bir bakacak ilk sevişmesi sadece misyoner pozisyonu ile geçiyor. Yine büyük bir hayal kırıklığı daha. Hadi diyelim doggy stiline razı ediverdi. Bunun bitiminde bölgeye giren hava nedeniyle bayan partnerinden pırt, zort gibi sesleri duymaya başlayacak ve orada bulunduğundan dolayı kendine küfretmeye başlayacaktır.

4) Boşalma Sırası

+18 filmlerde gördüğü o 1-2 saatlik bitmek bilmeyen sevişmeler kendisinin ilk sevişmesinde 1-2 dk içerisinde son bulması olasıdır. Belki de partnerine dokunmaya başladığında patlamayı yaşayacaktır. Hadi ilk sevişmesinden işi rast gitti ve biraz uzun sürdü. +18 filmlerinde izlediği o yüze yada ağıza boşalmaları hayal ederken bir de bakacak ki bir mendile, tuvalet kağıdına boşalıyor. İşte o zaman bu arkadaşımız hayatın gerçeklerini görecek, belki de hayattan soğumaya başlayacak. haberci/oturanbilge.com

Kaydet

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir