OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

En Seksi ve Güzel 10 Hollywood Kadın Oyuncusu

Kelly-Brook

Onları yıllardır filmlerde izliyoruz. Kimi zaman televizyonlarda kimi zaman ise gazete ve dergilerde haberlerini görüyoruz. Özellikle Türkiye’de Hollywood yıldızlarına karşı ilgi büyük. Batıya daha doğrusu ABD’ye karşı her ne kadar nefret edildiği söylenip karşı çıkılsada Amerika’ya karşı insanların sempatisi ve örnek alışı var. Elbet bunu Amerika yumuşak tarafı olan Hollywood üzerinden kazanıyor. Genelde filmlerinde bile dünyayı kötülüklerden kurtaran bir imaj sergiletiyor. Bugünki konumuz çok sevilen ABD’nin Hollywood bayan oyuncularının en güzelleri. İşte seçtiğimiz en güzel 10 Hollywood yıldızı.

10- Angelina Jolie

angelina_jolie-wide

Angelina Jolie ülkemizde çokça kişi tarafından tanınmakta. Ne kadar ateşli bir hatun olduğunu zaten anlatmamıza gerek yok. Özellikle gençliğinde oynadığı Gia adlı filmi sansürsüz olarak izlerseniz, cesurca oynadığı çırılçıplak sahnelerine şahit olabilirsiniz. Bu şekilde vücut hatlarına ve böyle güzel bir yüze sahip ne yazık ki çok az bayan var. 🙂

9- Emma Stone

emma-stone

Genç yaşından beri oyunculuk yapan Emma Stone özellikle ızıl saçlıyken dillere destan bir güzelliğe sahip oluyor diyebiliriz.

8- Charlize Theron

charlize-theron

Aslen Güney Afrikalı bir yıldız. Evet bende Güney Afrikalı olduğunu duyduğumda çok şaşırmıştım. Bence en güzel yıldızlardan biri. Yüz güzelliği bakımından yarışabilecek pek bir olduğunu düşünmüyorum.

7- Halle Berry

halle-berry

Halle Berry çok hoş bir melez yıldız. Halle’nin vücudu gibi seksi bir yapıya sahip pek yıldız tanımıyorum özelliklede melez olarak. James Bond filminde rol olduğu zamanlarda herkesi etkilemişti.

6- Jessica Alba

jessica-alba

Nedense bana hep kırılgan narin biri olarak gelmiştir Jessica Alba. Hem şirin hem seksi bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum. 🙂

5- Scarlett Johansson

scarlett-johansson

Aslen Britanyalı olan Scarlett Johansson bu camianın en seksi ve güzellerinden biri. Bir sıralar selfie (özçekim) olarak çekindiği çıplak fotoğraflarıyla aleminde çok ses getirmişti.

4- Megan Fox

megan-fox

Hem genç hem güzel hemde seksi. Aynen üçü bir arada gibi Megan Fox. Yüz güzelliği ile fiziğinin kusursuzluğu ile muhteşem biri. Transformers 2 filmindeki seksi rolüyle kendinden çok söz ettirmişti.

3- Mila Kunis

Mila-Kunis

Sovyetler Birliği’nin Ukraynasında doğmuş olan Mila Kunis bugün 30 yaşında. Ama Mila Kunis ilginç ve etkileyici göz yapısı ve yine bana garip ve seksi gelen sesi ile çok hoş gelmekte. Son filmlerinden olan Jüpiter Yükseliyor’daki performansınıda çok beğenmiştim. İzlemeyenlere tavsiye ederim.

2- Natalie Portman

natalie-portman

Hem hem oyuncu olan Natalie Portman bugünlerde 32 yaşlarında. Black Swan ve V for Vendetta filmlerindeki güzelliği ve çekiciği akıllardan çıkmıyordur heralde.

1- Kelly Brook

Kelly-Brook

İşte benim en favorim. Hem seksi hem güzel. Güzelliği hem yüz olarak hemde dolgun ve çoğu erkeğin düşlediği düzeyde dolgun. Hatta bir aralar dünyanın en güzel göğüslerine sahip kadını seçilmişti. Hak ediyor da açıkçası. Kelly Brook çok fazla filmde rol almadı. Kelly Brook aslında Britanyalı. Oyunculuğun haricinde ana mesleği olan modellik yapıyor ve yine bunların yanı sıra sunuculuklada uğraşmakta. Kendisi sahillerde üstsüz güneşlenmeyi sevdiği için bol bol magazin haberlerine üstsüz fotoğraflarıyla haber oluyor.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir