OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Teknoloji

En İyi 10 Antivirüs Programı

avg-antivirus-en-iyi-antivirus

Antivirüsler işletim sistemini ve veritabanını virüslere karşı koruyan yazılımlardır. Özellikle üzerinde yapılan alışverişler ya da internet bankacılığı kullanımı olsun hayat akışı içerisinde çok fazla kullanılan noktalar olduğundan antivirüs programları ayrı bir önem taşır. Piyasada sayısızca antivirüs programı vardır. Ama hangisi ne kadar güvenli ve kullanışlı, bu durum şüphelidir. Bu soruya cevap verebilmek ve gerekli olan randımanı alabilmek için antivirüs programının özellikleri çok iyi bilinmelidir. Zira bu programlarda en çok aranan nokta virüs tehdidini hemen algılamak ve engellemektir. Bu noktada en iyi 10 antivirüs programları hangileri bunları iyice araştırmak bilgi sahibi olmak gerektiğidir.

avg antivirus en iyi antivirus


McAfee Antivirus Plus, Avast! AntiVirus, Panda Antivirus ProG, Data AntiVirus, BullGuard AntiVirus, AVG AntiVirus, F-Secure AntiVirus, Norton AntiVirus, Kaspersky AntiVirus, BitDefender Antivirüs en iyi 10 antivirüs programlarıdır. Eğer internette dolaşılıp ta bilgisayara bir antivirüs programı yoksa yaşanacak sıkıntılardan sadece siz sorumlusunuz. Buna artık önemsememek mi denilir ihmal mi bilemiyoruz ama zararlı virüsler ve yazılımlar ile karşılaşmaya hazır olunmalıdır. Her antivirüs programı yüklenirken her adım dikkatle incelenmelidir. İstenilmeyen zararlı bir sürü yazılımdan uzak durmak adına her adımın dikkatle okunup onaylanması yapılması gerekendir. Her geçen günde virüsler ve hackerlar kendilerini çok fazla geliştirip yenilemektedir. Buna karşılık da yapılması gereken önlem gelişmiş bir programdır. kişisel bilgilerin büyük bir hızla yayılabileceği bir ortam haline gelmiştir. Bu hıza yetişebilmek adeta imkansız durumlara ulaştığı anların dahi yaşandığı da olmuştur. Kişisel bilgiler dışında saklanması gereken en önemli şey de kredi kartı bilgileridir. İnternet üzerinden yapılacak bir alışverişte eğer kontrolsüz ve güvensiz bir durumla işlem yapılırsa bu özel bilgiler zararlı olan bu gruplara adeta bir meze gibi akar gider. Ne olduğunu anlamadan hesaplarınız boşaltılır.

pro total security en iyi antivurus7
Tüm bilgisayar, telefon veya tabletler bir yazılımına ihtiyaç duyar. İnternete bağlanabilen hiçbir cihazın tam anlamıyla güvende olmadığı şu dönemde bu yazılımların bilgisayarınızı %100 koruyacağı şeklinde bir ifadede bulunmak mümkün değildir. Daha fazla bilgi almak ve programlara ulaşmak isterseniz En iyi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Related posts
Teknoloji

Harici Hard Disk Bilgisayar Donma Sorunu Çözümü

Teknoloji

Google Play Uygulamaları Güvenli Mi?

TeknolojiYaşam

Tarihin en rahatsız edici tıbbi tedavileri

Teknoloji

Android için PlayStation 1 Emülatörü

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir