OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Dünyanın En Güzel Kadınlarının Bulunduğu 10 Ülke

rp_x5xA9G0

Güzellik göreceli bir kavramdır aslında. Kimine göre güzel gelen kimine göre kötü görünebilir. Ama bazı kadınlar vardır ki tüm cinler ve tüm insanlık bakımından güzel olarak adlandırılır. Tabi bunlar sayılı. Ama yine de çirkin yoktur az bakımlı kadın vardır diyip noktalayalım ve konumuza geçelim.

1. Brezilya

İkliminden mi olsa gerek yoksa bulundurduğu çeşitli milletlerin karışımından mı bilinmez bayanları tek tip değildir. Esmeri sarışını melezi herşeyi barındırır. Özellikle kadınlarının kalçaları tüm tarafından ünlü konumdadır. Şüphesizki en güzel bayanlarından biri ülkce tanıdığımız Adriana Lima.

adriana lima

8C7DvEV

2. Rusya

Ülkemizde pek iyi tanınırlar kendileri. Her erkeğinin dilinde bir Rus hatun lafı geçer. Soğuk ülkenin sıcak bayanları gerçekten güzeller. Esmer severler tarafından pek hoş bulunmazlar.

ObD3nEz

3. Slovakya

Ülkemizde pek tanınmaz bir ülkedir. Tabi buna paralel bayanları hakkında pek bir bilgileride yoktur. Avrupa’nın güzel ülkesi Slovakya’nın kızları da çok güzeldir. Bizden söylemesi.

6w0oI80

iPOLJj6

4. İsveç

Avrupa’nın İskandinav bölgesinin soğuk ülkesi İsveç’in kızları pek ünlüdür. Uzun boyları, beyaz tenleri, güzel yüzleri ve muhteşem fizikleriyle bir çok erkeğinin başını döndürebilirler. 🙂

KTB2Zwm

5. Venezuella

Bize pek uzak bir ülke olmasına karşın erkeklerinin büyük kısmı bu ülkenin kızlarının güzelliğini bilir. Güzellik yarışmalarının güzellerinin büyük kısmı Venezuella’dan çıktığı için tüm tarafından güzellikleri tescilli gibidir.

c5t8zXR

RId3Nrq

6.Kolombiya

Genelde bu ülkeyi futbol takımından tanır erkekleri ama kızları da güzeldir. Beyaz tenden hoşlananlar için pek hoş gelmez ama esmer severler için cennet niteliğindedir.

KdOIN3l

CcV8H43

WO1Vksg

7. Ukrayna

Yine bize yakın olmasından olsa gerek bu ülkenin kızları bizim erkekler tarafından çok iyi tanınır ve sevilir. Ukraynalı kızlar Rus kızları ile aynı olarak bilinir fakat sadece dilleri aynıdır. Yapı ve tip bakımından Ukraynalı kızlar Rus kızlardan farklıdır. Ukraynalılar kendilerinin eskiden İskandinavya’da yaşayan bir halk olduklarını söylerler.

eJPCG0m

WiUHzzu

8. Lübnan

Ülkemizde ülke tanınır ama kızları pek bilinmez. Esmer ten renkli göz severler için Lübnan cennet sayılabilir. Unutulmamalıdır ki Shakira aslen Lübnan’lıdır. 🙂

U44UacF

OZ0RXak

9. Angola

Adını kupalarından çok duymuşuzdur ama kızları hakkında pek birgi sahibi değildir erkekleri. Aklınızda olsun, Angola’nın kızları saf güzelliğe sahiptir 🙂

wiu8yqC

O02y3zL

10. Amerika

Ülke karmaşık her milletten adam var bu yüzden de aradan çok hoş güzellikte bayanlar çıkıyor. Bir çoğunu zaten Hollywood’dan biliyoruz. 🙂

ZGrMPs1

WOdIjEn

Beğendiyseniz sosyal medyada paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler. 🙂

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir