OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Dünyanın En Güzel Atı Büyük Frederik’in 5 Fotoğrafı

frederik

Atlar, boyunca insanoğlunun en yakın dostlarından biri olmuştur. Savaşlarda, ulaşımda, ticarette vs birçok alanda insanların her daim yanında olmuştur. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte çoğunlukla eğlence sektörünün bir parçası haline gelen atlar görünüşleri ve ihtişamlarıyla herkesi büyülüyor.

Bu yazımızda sizleri dünyanın en güzel atı “Siyah Güzellik” Büyük Frederik ile tanıştıracağız. Hollanda’da dünyaya gelen bu muhteşem aygır haklı olarak dünyanın en güzel yaratıklarından biri olarak kabul ediliyor. Uzun simsiyah yelesi, güçlü bacakları ve görkemli görüntüsüyle Frederik görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Frederik’in En Güzel 5 Fotoğrafı

Yok olma tehlikesinden kurtulmuş bir cins.

Frederik
Frederik

Safkan bir aygır cinsi olan Frederik’in soyu neredeyse tükenmek üzere. Neyse ki 2015 yılında ilk yavruları dünyaya geldi ve mirasını ileri ki yıllara taşımayı başardı.

Adını Prusya hükümdarı Büyük Frederick’ten almıştır.

Frederik
Frederik

Frederik, adını onsekizinci yüzyıl Prusya hükümdarı Büyük Frederick’ten almıştır. 19 yaşında olan “Siyah Güzellik” lakaplı Frederik 6 yaşındayken Hollanda’dan, ABD’nin Arkansas eyaletinde bir çiftliğe ithal edilmiştir. Stephan Colbert ile The Late Show’da gösterimlere çıkan Frederik birkaç filmde rol almak için teklifler almıştır.

Etkinlikler için dünyayı dolaşıyor.

Frederik
Frederik

Bu muhteşem canlı Stacy Nazario’ya ait Pinnacle Friesians çiftliğinde yaşıyor. Ayrıca Frederik, “Nazik Dev” isimiyle gösteri ve etkinlikler için dünyayı dolaşıyor.

Sosyal Medya’da oldukça ünlüdür.

Frederik
Frederik

Birçok kişi tarafından dünyanın en güzel atı olarak değerlendirilen Frederek’in Facebook’ta yaklaşık 100.000 takipçisi bulunurken YouTube kanalında ise 28.000 aboneyle oldukça yüksek bir hayran kitlesine sahiptir.

Sizce de dünyanın en güzel atı Frederik mi?

Frederik
Frederik

Siz de dünyanın en güzel atı olarak Frederik diyebiliyor musunuz? Gerçekten de sanki peri masallarından çıkmış gibi olduğunu düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir