OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Çin’in En Güzel ve Seksi 10 Kadın Modeli

Chiling Lin
Lin Chi-ling

Lin Chi-ling

Ülkemizde siyasi nedenlerden dolayı pek sevilmeyen bir ülke gibi görüyorum Çin’i. Özellikle son 1 yıl içerisinde soydaşlarımız olan Uygur Türk’lerine karşı sert tutumlarından ötürü Ramazan ayında pek bir protestolara neden olmuştu. Olayın iç yüzünün aslı astarı başka olsa da yapılan zulüm yeni değil 60 yıldır var. Hatta bu zulüme dur demek için Çin ile yıllarca savaşan Kazak Türk’ü Osman BATUR’u kimse bilmez. Evet aslında uzak doğu hakkında bi haberdir ülkemizin insanları. Ama konumuz bu değil tabi.

nüfusunun büyük kısmını oluşturan uzak doğu hakkında çok haber görmeyiz medyamızda. Batı hayrancılığı batıya özenmeden ötürü olsa gerek. Uzak doğuda da çok güzel şeyler var aslında. Hatta bayanları dünyanın bir çok bölgesinden farklı bir güzelliğe sahip. Bu konumuzda sizlere Çin’in en güzel, en seksi modellerini tanıtacağız.

 

 

 

İçindekiler

10 – Gaile Lok

Gaile Lok, hoş zarif bir güzelliğe sahip Çinli ve oyuncu. Dünyaca ünlü bir çok markanın reklam yüzü oldu.

 

 

9 – Sheena Liam

Sheena Liam Çin’in ve uzak doğunun en ünlü modellerindendir. Bir çok büyük marka ile birlikte çalışmakta. @sheenaliam adlı instagram hesabından kendisini takip edebilirsiniz.

 

 

 

8 – Kathy Chow

Kathy Chow uzak asya da en ünlü modellerden biri. Sade güzelliği ve güzel fiziği ile bir çok erkek ona hayran. Hong Kong Güzellik Yarışması’nda birinci seçilmişti. Artık modellik yerine oyunculuk yapmakta.

 

 

 

 

7 – Patina Lin

Patina Lin zarif bir güzelliğe sahip Uzak Doğulu güzel. Patina Lin hem modellik hemde oyunculuk yapmakta. Patina Lin dünyanın en ünlü markalarının reklam yüzü.

 

 

 

6 – Chrissie Chau

Chrissie Chau hem güzel, hem şirin hem de seksi bir Çinli bayan. Çin’in en beğenilen sevilen modellerinden biri. Chrissie Chau kusursuz vücuda sahip olmasından ötürü olsa gerek daha çok bikini ve iç çamaşırı ürünlerinin modelliğini yapmakta. 2009 – de Yahoo da en çok araması yapılan modellerden biriydi.

 

 

 

5 – Chrissie Chau

Chrissie Chau ya da Jennifer Tse Ting-Ting olarak bilinen Çinli süper kusursuz vücuda sahip.

 

 

 

4 – Lynn Hung

Lynn Hung zarif ve güzel Çinli model. Xiong Dailin doğumlu olan Lynn Hung 1999 yılında başladığı modellik işine zaman zaman ara versede bu onun Çin’in en iyi modellerinden biri gerçeğini değiştirmedi. Artık hem modellik hemde oyunculuk yapmakta. En son Ip Man filminde rol almıştı.

 

 

 

3 – Emma Pei

Emma Pei şirinliği ve seksiliği bir arada bulunduran ender modellerden biri. 1986 doğumlu olan Emma Pei modellik işine 2005 yılına başladı. Bugün bile halen bir çok dünyaca ünlü markanın modelliğini yapmakta.

 

 

 

2 – Du Juan

Du Juan çok güzel ve çok seksi bir model. Aslında kariyeri sadece modellikten oluşmuyor. Çoklu kariyere sahip biri. Hem başarılı bir dansçı hemde iyi bir oyuncu. Bir çok dünyaca ünlü markanın modelliğini yapmakta ve yine dünyaca bir çok ünlü dergide kapak kızı oldu.

 

 

 

 

1 – Lin Chi-ling

Lin Chi-ling 1974 lü doğumlu olmasına rağmen bugün bile eşsiz bir güzelliğe sahip. Modellik mesleğinin yanında oyunculuk yapmakta.

 

Yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir