OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

TeknolojiYaşam

Ayağı Büyük Olanın Penisi Uzun Olur Mu?

ayak

Erkekler arasında bir güç göstergesi gibi olmuştur penis büyüklüğü. Halbu ki penisi büyük yada küçük olanın karşı cins açısından hislerinde bir değişikliği yol açmamaktadır. Ancak dediğimiz gibi erkeklerin arasında büyük bir takıntı hakimdir.

Yıllardır halk arasında şakayla da olsa bedenin farklı bölümlerinin büyüklüğü ile penisin büyüklüğü arasında bir doğru orantı olduğu söylentileri hakimdir. Bunlardan en çok söylenenleri, dili uzun olanın penisi uzun olur, burnu büyük olanın peisi büyük olur, ayağı uzun olanın penisi uzun olur, eli büyük olanın penisi büyük olur gibi.

ayak.uzunlugu.ve.penis.boyu

Ancak bilimsel açıdan yapılan araştırmalar doğrultusunda uzuv uzunluklarının penis ile arasında bir bağlantı bulunamamıştır. Penis uzunluğu daha çok genetik özelliklere dayanmaktadır. Hatta son dönemde iki ürolog tarafından 104 erkeğin üzerinde yapılan araştırmaya göre ayak uzunlukları ile penis bpyutları arasında hiçbir bağlantı tespit edilememiştir. Ancak 60 erkekte boyu ve ayağı uzun olan erkeklerde penis boyutlarının arasında bir bağlantı tespit edilebilmiştir.

Ayrıca bir başka söylenen birşey de uzun boyluların penisinin de uzun olacağı yönündedir. Ancak yapılan araştırmalara göre bunun da kesin bir sonucu olmasa da boyu uzun olanın penisinin boyutu çok az da olsa uzun olabilmektedir. Ancak bu boyut uzunluğu çok büyük bir fark yoktur.

Yine bir başka söylentiye göre her erkek 7 saniyede bir seks düşündüğün iddia edilmekteydi. Günün 16 saatinde uyanık olduğu düşünülürse, bir erkeğin 8 bin küsür sayıda cinselliği düşünmesi gerekirdi. Ancak yapılan araştırmalara göre erkeklerin yüzde 54’ü seksi her gün veya günde birkaç defa düşünüyor. Araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 43’ü ise ayda veya haftada birkaç defa düşünüyor. Katılımcıların yüzde dördü ise ayda bir defa düşünüyor. Aynı soru katılımcılara sorulduğunda ise yüzde 19’unun her gün veya günde birkaç, yüzde 67’sinin ayda veya haftada birkaç ve yüzde 14 ayda bir defa düşündüğünü ortaya koyuyor. Yani bu iddia’nın da çürütüldüğünü söyleyebiliriz.

Related posts
Teknoloji

Harici Hard Disk Bilgisayar Donma Sorunu Çözümü

Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Teknoloji

Google Play Uygulamaları Güvenli Mi?

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir