OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Yaşam

Aldatan Kişiden Nasıl İntikam Alınır?

Aldatan kişiden nasıl intikam alınır?
Aldatan kişiden intikam almak

Aldatan Kişiden Nasıl İntikam Alınır?

Aldatan kişiden intikam almak istiyorsanız yapmanız gerekenler aslında çok basit. erkek ilişkileri günümüzde aldatma aldatılma vakalarının neredeyse hat safha da olduğu bir kaos haline gelmiştir. Birbirini çok seven iki bireyden birisi bazen bir hayata düşerek karşı tarafa ihanet etmekte ve iki bireyin hayatı da özellikle karşı tarafın ruh sağlığı çok olumsuz etkilenmektedir. Sizin de başınıza böyle bir olay geldi ve bu ruh haline girmenize, göz yaşı dökmenize sebep olan kişiden intikam nasıl alırım, nasıl onun huzurunu kaçırabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımız tam da size göre olacaktır.

Aldatılan taraf tabi ki ilk günlerde kendisini çok berbat ve çaresiz hissedecektir. Size tavsiyemiz bu ilk günleri tek başınıza geçirmeyin sorununuzu arkadaşlarınızla paylaşın. Birkaç gün içinde kendinizi toparlayarak artık ondan intikam alma fikri içinizi saracaktır. İşte bu duygu içinizi sarmaya başladıysa şimdi yapmanız gerekenler neler ? Buna değinelim.

İlk olarak ile işe başlayın .Arkadaşlarınızla gittiğiniz yerlerin, eğlendiğiniz anların fotoğraflarını paylaşın ve ona onun yasını tutmayı bıraktığınız mesajını verin. Emin olun bu fotoğraflar ve sizi güler yüzlü görmek onun canını fazlasıyla sıkacaktır.

İkinci olarak da bir ortama gittiniz ve onunla karşılaştınız diyelim işte tam bu anda yapmanız gereken en iyi ve en can yakıcı şey onu görmezden gelmektir. O hiç orada yokmuş gibi gülmeye ve eğlenmeye devam edin. Emin olun içi içini kemirecek. Karşı tarafın gözleri sizin üzerinizdeyken sizin mutluluğunuzu görmesi onu bir hayli kötü etkileyecektir.

Unutmayın siz yeterince göz yaşı döktünüz şimdi üzme sırası size üzülme sırası ise karşı tarafa geçti. Onun canı yandıkça siz bunu hissedeceksiniz ve intikam duygunuzdan zevk almaya başlayacaksınız. Kimse sizden daha önemli ve değerli değil bunu unutmayın.Ayrıca Sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılması gerekenler adlı konumuz da size yararlı olacaktır.

Related posts
Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

Yaşam

Hergün Sevişmek için 5 Neden

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir