OturanBilge.com'da Yazar Olmak İster Misiniz?

Kültür&SanatYaşam

2015 Yılında Türk Dizilerindeki En Güzel 10 Bayan Oyuncu

elcin-sangu_yerli-dizi-guzelleri

dizi sektörü eskiden beri köklü ve güzel dizilere sahipti. Örneğin Bizimkiler dizisi en büyük başarılardan biri olsa gerek. 1989 de TRT’de başlayan Bizimkiler dizisi daha sonraları 2 ayrı özel kanalda yayınlanmaya başlamıştı ve 2002 de son bulmuştu. Çok eleştiren ve sevmeyen bir topluluk olsada, seven ve fanatiği çok olan 2003’te başlayan Kurtlar Vadisi büyük bir başarı elde etmiştir. Kurtlar Vadisi ve aşk temalı dizilerimizin büyük bir kısmını da ithal eder duruma geldiğimiz oldu. Ancak son 3-4 yıldır dizilerin kalitesi düştü. Ya yabancı dizilerin Türk versiyonu, ya eski Türk filmlerinin karması yada önceden yapılmış dizilerin benzeri. Hepsi sıradan olduğu için izleyici kitlesi artık bıktı ve izlemiyor.

Ama yine de son zamanlarda tutulan diziler de yok değil. Özellikle yaz dileri beklenen performansı vermezdi ama bu senedeki Kiralık Aşk heralde beklenen performansı verdi. Ama konumuz bu değil. Elbette güzellik göreceli bir kavram ama 2015 yılındaki yerli dizilerimizin en güzel 10 oyuncu galerisini sizlere sunuyoruz.

10 – Açelya Topaloğlu

acelya-topaloglu-guzel-dizi-oyunculari

İnadına Aşk dizisinin güzel oyuncusu Açelya Topaloğluna listemizde sıra vermezsek olmazdı çünkü gerçekten çok hoş ve sade güzelliğe sahip bir bayan. Kendisi 1986 doğumlu olmasına rağmen yaşını göstermeyen bir bayan, bilmesek 21-22 deriz 🙂

9 – Deniz Baysal

deniz-baysal-seksi-dizi-guzelleri

Deniz Baysal 1991 doğumlu tipik İzmir güzellerinden. 🙂 2015 yılı içerisinde Kaçak Gelinler, Can Bedenden Çıkmayınca, Beyaz Yalan adlı 3 dizide rol almıştı.

 

 

 

8 – Özlem Yılmaz

ozlem.yilmaz.yerli.dizi-guzelleri

1986 doğumlu Özlem Yılmaz Unutulmaz dizisiyle baya bir fan toplamıştı kendisine. Kara Ekmek dizisi ile 2015 dizi güzelleri arasında yerini aldı listemizde.

 

 

 

7 – Demet Özdemir

cilek-kokusu-demet-ozdemir_yerli-dizi-seksi-guzel-oyunculari.

2915 yazında yayına başlayan Çilek Kokusu adlı dizinin 1992 doğumlu masum bir güzelliğe sahip çıtır oyuncusu Demet Özdemir listemizde.

 

 

 

 

6 – Aslı Bekiroğlu

asli-bekiroglu-sera-yerli-dizi-guzel-oyuncular

Adı Mutluluk dizisinin 18 yaşındaki masum güzelliğe sahip oyuncusu listemize aldık. Vine’da takipçisi epey fazla olan bir genç arkadaşımız. 🙂

 

 

 

 

5 – Duygu Yetiş

acil-ask-araniyor-oyuncusu-duygu-yetis-guzel-oyuncular

1984 doğumlu Duygu Yetiş’i Acil Aşk Aranıyor 2015’te görmeye başladık. Duygu Yetiş’te hem güzel hemde sempatik olmasından dolayı listemizde yer aldı. 🙂

 

 

 

4 – Ezgi Eyüboğlu

Adı Mutluluk Dizisinden 1988 doğumlu Ezgi Eyüboğlunu da listemize aldık güzelliği ve hoşluğundan dolayı. 🙂

3 – Eda Ece

Eda-Ece-yerli-dizi-guzelleri-

İlişki Durumu: Karışık dizisinin güzel oyuncusu 1990 doğumlu Eda Ece’yi listemize koymasak ayıp etmiş olurduk.

2 – Elçin Sangu

elcin-sangu_yerli-dizi-guzeller-2

Kiralık Aşk dizisi oyuncuncusu Elçin Sangu’da yerini aldı. İzmir güzellerinden olan Elçin Sangu 1985 doğumlu olmasına rağmen aslında daha ufak gösteriyor.

 

 

 

1 – Pelin Akil

pelin-akil-yerli-dizi-seksi-guzel-oyuncular

Çoğumuz Suskunlar dizisine girişiyle tanıdık. Tabi önceleri de başka projelerde yer alıyordu. Çok farklı bir güzelliğe sahip oyuncu Pelin Akil. Özellikle gösleri çok etkileyici bir güzelliğe sahip. 2015 yılı içerisinde Ne Münasebet adlı dizide kendisini izledik.

Yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

Related posts
Kültür&Sanat

2022 Yaza Damga Vuran Pop Müzikler

Yaşam

Tesettürün Uydurma Kuralları

Yaşam

Evlenecek Erkek Nasıl Davranır: 5 İpucu

Yaşam

Regl ile İlgili Bilinen 5 Yanlış

E-Bültenimize Abone Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.