OturanBilge

2014’ün En Çok Oynanan Ücretsiz Oyunları

Eğer oyuna para harcamak istemiyorsanız sizlere 2014 yılının en iyi, en güzel, ücretsiz ve çevirim içi (online) oynanabilen oyunlarını tanıtacağız.

PLANETSIDE 2

Ücretsiz silahlı bir oyun. Oyunda ücretli silah vb. araçlar var ama zaten ücretsiz olarak da yeterli silah ve haritaya sahipsiniz.

LEAGUE OF LEGENDS

 

Oyun sihir büyü vb. tarzda fantastik şeyler içerdiği için bu tür oyunları sevmeyenlerin pek hoşuna gitmeyeceklerini düşünebilirler ama öyle olmuyor. Oyunun kendine has büyük bir çekiciliği var ve inanılmaz bağımlılık yapabiliyor. Oynayacak olanlara Türkiye sunucularını tavsiye etmiyorum sizi oyundan soğutacak oyuncularla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Türkiye sunucularının bu denli düşük kalitede olmasının temel sebebi yaş ortalamasının çok ufak olması. O yüzden West (Batı) sunucularında başlamanız tavsiye olunur.

WORLD OF TANKS

World of Tanks oyunu ücretsiz bir oyun olsa da herkese göre bir oyun değil. Çok fazla strateji gerektiren bir oyun. Çok fazla zaman ayırıp alıştırma yapmalısınız.

HEARTHSTONE: HEROES OF WARCRAFT

Pokemon oyun kartlarını oynamayı seviyorsanız, Hearthstone: Heroes of Warcraft oyunu tamamen size göre bir oyun. İyi sihir yapmalar şimdiden.

THE LORD OF THE RINGS ONLINE

 

Lord of Rings dolu oyunundan yalnızca bir tanesi. Oldukça popüler bir çevrim içi (online) oyundur. Tek eksi yanı görselliği olsa gerek.

TERA RISING

 

 

Tera MMORPG tarzı oyunlardan biri. Fazla yenilikçi olmasa da eskiden beri bulunan ilk online oyunlardan biri olsa gerek. Canavarlar, katliamlar ve daha fazlası…

RIFT

 

Rift gerçek adıyla Rift: Planes of Telara oyunu bir MMORPG türü ücretsiz oyundur. MMORPG sevenlere tavsiye ederiz.

BLESS

 

Eğer ücretsiz MMORPG tarzı bir oyun arıyorsanız bu nefes kesen Bless tam sizlik bir oyun olacaktır. Geliştiricileri 2009 dan beridir bu oyunu geliştirmekteler.

NEVERWINTER

 

MMORPG severler için güzel bir oyun daha diyebiliriz. Bol aksiyon bol mücadele gerektiren bir oyun.

DC UNIVERSE ONLINE

 

DC Universe Online oyunu DC karakterleri üzerine kurulu ücretsiz bir çevrim içi (online) oyun. Bir kaç yıl önce yayınlanan bir MMORPG oyunu ama halen oynuyan çok oyuncusu mevcut.

 

M.A.R.S ONLINE

 

Gametolia firmasının oyunlarından olan ücretsiz güzel bir MMOTPS oyunudur mars. İçerisinde bir çok oyun modu mevcuttur. Zombilerle savaşmaktan tutun, aşamalı bölümlere kadar var. Sardı mı tam saran cinsinden bir oyundur. Tamamen Türkçe olması da ayrı güzellik tabi.


Oturanbilge.com

Exit mobile version